Coca-Cola Školský pohár + Hubertův pohár
    1. místo žákyň ve florbalovém turnaji+Soutěže žáků ZŠ -   podzim 2012
    Formela Cup + Lyžařský výcvik 2013 + Recitační soutěž
     Fantazie bez hranic + Okresní florbalová liga + Turnaj ve florbale

2011/2012
2013

Turnaj v kopané Coca-Cola Školský pohár
Turnaj v kopané

Dne 2. 5. 2012 odcestovala děvčata naší školy na turnaj v kopané do Výprachtic. Naším prvním soupeřem bylo Gymnázium Jeseník. Utkání jsme prohráli 2 :1 po zbytečné chybě při odkopu od branky. Druhé utkání jsme remizovali 1 :1 s domácími Výprachticemi. Po celou dobu jsme byli lepším celkem, gól jsme inkasovali z pokutového kopu po hraní rukou. V turnaji jsme skončili na 2. místě. Děvčata absolvovala celý turnaj jen v 11 hráčkách bez možnosti střídat, za bojovnost jim patří obrovské poděkování. Cestovalo s námi i několik fanoušků, kteří pomohli při rozhodování utkání jako pomezní rozhodčí.

Text a foto: Jan Daniel

Hubertův pohár - Supíkovice
Hubertův pohár

Dne 4. 5. 2012 se 15 žáků naší školy zúčastnilo tohoto branného závodu. Součástí závodu je běh na 2 km, hod granátem na cíl, střelba ze vzduchovky a ručkování na vodorovném laně. Každý netrefený špalíček při střelbě (mladší kategorie střílela 3 krát a starší 6 krát) znamenal 1 trestné kolo, každý netrefený granát - 1 minutu navíc a dotek země při ručkování byl trestán 5 minutami.