Coca-Cola Školský pohár + Hubertův pohár
    1. místo žákyň ve florbalovém turnaji+Soutěže žáků ZŠ -   podzim 2012
    Formela Cup + Lyžařský výcvik 2013 + Recitační soutěž
     Fantazie bez hranic + Okresní florbalová liga + Turnaj ve florbale

2011/2012
2013

Okresní kolo konverzace v anglickém jazyce
Soutěž Soutěž

Dne 15. 2. 2012 se žák 9. třídy naší školy Milan Matras zúčastnil okresního kola soutěže "Konverzace v anglickém jazyce" - kategorie pro žáky 8. a 9. tříd v Jeseníku. I přes větší počet soutěžících získal Milan krásné druhé místo a postupuje do krajského kola v Olomouci, které se bude konat v březnu. Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Foto a text: Mgr. Dagmar Nitkulincová

ORION CUP
Orion Cup Orion Cup

10.1. a 17.1 bojovali žáci ZŠ Žulová v okresních finále florbalové soutěže Orion cup, kam postoupili díky vítězství v kvalifikacích.
Jako první nastoupili ve finále 10.1. žáci 8. a 9. tříd. V prvním utkání ve skupině porazili ZŠ Jeseník jednoznačně 5:2. Ve druhém utkání smolně prohráli s Vápennou 3:4. Díky této porážce nastoupili v semifinále na největšího favorita celého turnaje - Gymnázium Jeseník. Toto utkání rozhodla poslední minuta prvního poločasu, kdy Gymnázium dokázalo vstřelit 3 branky a otočit tak utkání na 3:1. Utkání nakonec skončilo vítězstvím domácích 5:2. Nakonec žáci skončili na konečném 3. místě, když v přímém souboji porazili 2:0 Lipovou. Reprezentovali: Kadlec, Hampl, Křístek, Křivohlávek, Toth, Kolek, Hloušek, Schreiber, Švardala.
O týden později nastoupili ke svému finále žáci 6. a 7. tříd. Turnaj se v Mikulovicích odehrál systémem "každý s každým," takže každý tým čekalo 5 těžkých utkání. Našim žákům se na tomto turnaji podařilo potvrdit pozici největšího favorita a po vynikajících výkonech celý turnaj ovládnout! 23.2. tak budou reprezentovat okres na krajském finále v Hranicích! .
Výsledky:
Žulová - Lipová 3:2 (Koláček 2, Křivohlávek)
Žulová - Mikulovice 2:0 (Křivohlávek, Koláček)
Žulová - Javorník 3:1 (Křivohlávek 2, Hampl)
Žulová - Česká Ves 3:2 (Křivohlávek 3)
Žulová - Jeseník 1:1 (Hampl)
Reprezentovali: Kadlec, Hampl, Křivohlávek, Koláček, Prokel, Blažek, Palička, Nečesal

Foto a text: Petr Vylíčil

Mikuláš Mikuláš
Mikulášská nadílka ve škole

V pondělí 5. 12. přišli do školy v dopoledních hodinách Mikuláš, andělé i čerti s nadílkou. Děti na 1. stupni ZŠ Žulová si společně zatančily na čertí písničku a dostaly sladkosti od Mikuláše. Jen čerti odešli s prázdnou. Naše děti prý nezlobí. Poděkování patří žákům deváté třídy za krásné masky a organizaci celé akce.

foto a text: Mgr. Dagmar Nitkulincová