Coca-Cola Školský pohár + Hubertův pohár
    1. místo žákyň ve florbalovém turnaji+Soutěže žáků ZŠ -   podzim 2012
    Formela Cup + Lyžařský výcvik 2013 + Recitační soutěž
     Fantazie bez hranic + Okresní florbalová liga + Turnaj ve florbale

2011/2012
2013

Hubertův pohár - Supíkovice
Hubertův pohár

Dne 29.4.2010 se 19 žáků naší školy jako každoročně zúčastnilo těchto branných závodů. Úkolem každého byla střelba ze vzduchové pušky na špalíček 5x5cm (mladší 3 krát, starší 6 krát), 3 hody granátem na cíl o rozměrech 4x2m, ručkování po vodorovném laně a běh na 2 km. Soutěžilo se v kategoriích mladší žáci a žákyně (6. a 7.třída) a starší žáci a žákyně ( 8. a 9. třída). V každé kategorii startovalo přes 30 závodníků. Nejlepšího výsledku dosáhli tito žáci: David Toth - 5. místo, Jiří Hloušek - 6. místo, Lukáš Staněk - 7. místo. Zbývající žáci se většinou umístili v horní polovině výsledkové listiny.

Text a foto: Jan Daniel

Okresní kolo soutěže v přespolním běhu žáků ZŠ
Přespolní běh Přespolní běh

Dne 26. 9. 2011 se v Lipové-lázních konalo okresní kolo soutěže v přespolním běhu žáků základních a středních škol. Tohoto závodu se zúčastnilo 18 běžců naší školy. Na stupně vítězů dosáhly dvě naše žákyně. 2. místo obsadila Kateřina Sokolíková a 3. místo získala Marie Macečková. Většina našich běžců se umístila v horní polovině výsledkové listiny.
   Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci.

Foto a text: Jan Daniel